VYHLEDÁVÁNÍ

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Jsme jediná společnost na trhu úzce se specializující na rolovací systémy v oblasti výplní stavebních otvorů.

Vedení společnosti

A to z pozice výrobce jednotlivých komponentů jak pro privátní, tak i průmyslový sektor. Systémy BUILDING PLASTICS jsou dodávány zákazníkům v téměř celé Evropě a představují synonymum pro špičkovou kvalitu za příznivou cenu. Navíc využíváme nejnovějších technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Jako naprostou samozřejmost bereme neustálé zlepšování produktů i služeb, které společně s nimi nabízíme. Naše zákazníky hodláme maximálně podporovat a chceme zvýšit jejich životní komfort. Cílem a odměnou současně je pro nás jejich absolutní spokojenost. Vždy se snažíme našim zákazníkům nabídnout něco navíc“

Výroba

Pod ochranou značkou MINIROL nabízíme finální produkty kompletované právě z komponent BUILDING PLASTICS a nabízené prostřednictvím kvalifikovaných partnerů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti rolovacích systémů.

Produkty MINIROL za všech okolností splňují ta nejnáročnější kritéria na kvalitu, bezpečnost či spolehlivost jejich provozu. Zejména díky těmto jedinečným vlastnostem, zajištěným více jak 30tiletou zkušeností s rolovacími systémy, je značka MINIROL oblíbená mezi zákazníky většiny zemí Evropy.

obr_1323366468.png

Koncovému zákazníkovi dodáváme a instalujeme přímo na míru dle jeho požadavků. Samozřejmostí je technické poradenství před samotnou výrobou a montáží a následný okamžitý servis těchto produktů.

Naším hlavním přáním je absolutní spokojenost zákazníka. Té jsme se zavázali dosáhnout mimo jiné za pomocí maximální technické podpory jak našim obchodním partnerům, tak koncovým uživatelům produktů MINIROL. Jelikož si uvědomujeme stále rostoucí požadavky zákazníků na dodávané zboží a služby, bereme jakou naprostou samozřejmost neustálý výzkum a vývoj našich produktů a trvalé zlepšování poskytovaným služeb, ať už se jedná o pravidelné rozvozy zboží či pravidelná školení našich obchodních partnerů či technické poradenství a kvalitní servis pro uživatele našich výrobků.

Co vše představuje značka MINIROL?

qr


  • předokenní rolety a ostatní roletové systémy
  • screenové clony
  • sítě proti hmyzu
  • rolovací garážová vrata
  • rolovací průmyslová vrata, včetně protipožárních a neprůstřelných typů
  • rolovací mříže
  • rychloběžná fóliová vrata

obr_1323365946.png
PROSPEKT
Představení společnosti a značky
Building Plastics Nokere Building Plastics Velka Bites Building Plastics Velka Bites