VYHLEDÁVÁNÍ
ČINNOSTI > ROLOVACÍ MŘÍŽE BP

ROLOVACÍ MŘÍŽE BP

ROLOVACÍ MŘÍŽE BP

Společnost Building plastics nabízí rolovací mříže pro privátní i průmyslové prostředí.Pancíř rolovacích mříží je tvořen ocelovými nebo hliníkovými profily různých tvarů a velikostí. Hlavní důraz je kladen na vysokou bezpečnost, odolnost proti průrazu a na estetičnost.

Pancíře rolovacích mříží dodáváme vždy na míru a konkrétní požadavky investora.


Jsou tvořené buď kruhovými profily průměru 10mm spojenými ocelovými sponami nebo válcovanými či extrudovanými profily. V případě použití kruhových profilů máte zajištěnu vysokou míru prosvětlení a provzdušení. Dále je možné využít lamelové profily vhodné zejména pro rolovací mříže a rolovací vrata v podzemních garážích či pro použití rolovací mříže v podobě uzávěru obchodu. Některé profily rolovacích mříží lze opatřit průhlednými sklíčky.

Jiné profily nabízí pro změnu možnost lakování do jakékoli barvy ze vzorníku RAL, čímž zajistí dokonalé sladění rolovací mříže s okolním prostředím.

Pro rolovací mříže je na výběr z celé řady bočních pohonů, ovládání, řídících jednotek, čidel, výstražných světel. Mříž lze také vybavit pojistkou proti vtažení a proti odrolování. Dále lze využít záložních zdrojů pro případy výpadku elektrické energie.

Veškeré detailní informace naleznete v katalogu komponent v sekci ke stažení.

Prohlédněte si další informace o rolovacích mřížích MINIROL.